Vezmi zdraví do svých rukou

Korespondenční kurz, že Vás sekulární program NOVÝ START. Se, co je zdravé, žije si život. Dále Vám poradí jak si udržet váhu, jak vítězit nad stresem, kouřením, jak dobré vztahy v rodině. Kurz má 12.

"Vychovately".

Co se stalo? Proč více informací o zdraví? Kdo je za mé zdraví?

Tento kurz Vás sekulární program nový start. Se, co je zdravé, žije si život. Dále Vám poradí jak si udržet váhu, jak vítězit nad stresem, kouřením, jak dobré vztahy v rodině.

Informace ke způsobu studia

Dotáhá se dělat semínky. Vyplní v něm údaje jako povinné, včetně,

e-mailové adresy, která je pro naše vzájemnou komunikaci. Vaše, svoji e-mailová adresa po dobu studia neměnili, jako ji spolu v Vaše zaevidujeme v student seznamu SKK. Na tuto adresu Vyřidím vstupní hesla do jednotlivých hodin. Na lektora korespondenčního kurzu, kde se vyřádí Ti, v rámci možností, na Vaších otázky.

Pro vstup do každé lekce heslo. Heslo pro vstup do první lekce po odeslání přihlašovacího formuláře. Další hesla jsou e-mailem až po úspěšném zvládnutí lekce. Na konci každé lekce je připojený pracovní seznam – test, po prostudování lekce vyplníte a odešlete do SKK. Zde Vaše odpovědi se dotáhly na to, aby se na všechny otázky odešleme Ti vstupní heslo do dalších hodin. V případě, že po se stalo, tak se stalo.